Tag - akustik ses yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımı hizmetlerimiz ve gürültü izolasyonunda en çok güvenilen yurt dışından ithal edilmiş; kanserojen madde içermeyen orijinal ses yalıtım malzemelerimizle hizmet vermekteyiz.

Akustik Ses Yalıtım Uygulaması

Akustik Ses Yalıtım Uygulaması

Akustik Ses İzolasyonu uygulamamızı tercih ettiğiniz yerin ses frekans yüksekliği ve mekana uygun ürün kullanımı açısından Akustik Ses Yalıtımında gürültü izolasyon malzemelerinin seçimi önem teşkil etmektedir. Desibel Akustik olarak; Stüdyo Ses Yalıtımı, Reji Odası Ses Yalıtımı, Kayıt Stüdyoları Ses Yalıtımı, Konferans Salonları, Sinemalar, Kongre Merkezleri, Açık Alanlardaki Ofisler gibi yerlerde Akustik Ses İzolasyon uygulaması gerçekleştirmektedir.

Akustik Ses Yalıtımı kullanılan akustik sünger çeşitleri

Akustik Ses Yalıtım Uygulaması

Akustik Ses Yalıtım Uygulaması

Beyaz Piramit Sünger, Siyah Piramit Sünger, Renkli Piramit Sünger, Ağır Ses Yalıtım Bariyeri, Bariyerli Bondex Sünger, Bariyerli Akustik Sünger, Mantar Şilte, Kauçuk Mantar Şilte, Kauçuk Şilte..

Desibel Akustik  olarak; Akustik Ses İzolasyon, Stüdyo Ses İzolasyonu, Ofis Ses Yalıtımı hizmetleri ile 2015 yılından beri sektörün en memnun kalınan ve şirketler arasında bulunmakla birlikte, öncü bir firma olduğumuz sektörde bilinmektedir.

Akustik Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır

Akustik Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır

Akustik Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımı Malzemeleri, Ses Yalıtım Süngerleri, Akustik Paneller, Akustik Süngerler, Akustik Yankı Yalıtımı, Gürültü izolasyon ürünleri olarak güçlü ses kesim özelliğindeki yanmaz ses yutumu ürünleridir, şiddetli gürültülerin kesilmesinde etkili sonuçlara ulaşma maksadı ile tercih edilen gürültü izolasyon ürünleridir. Ham maddeleri polüretan ve melamindir. Duvarlarda ve de tavanlarda gönül rahatlığı ile kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Akustik Sünger yüzeyleri farklı farklı desenlerden oluşmakla beraber, desenli akustik sünger çeşitleri olan; piramit, yumurta, labirent gibi desenli süngerlerin kendiliğinden yapışkanlı olarak üretimi mevcut malzemelerdir. En etkili sonuçlara akustik süngerler beraberinde ağır bariyerler kullanılarak erişilmektedir.

Desibel Akustik olarak yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra, sertifikalı ve A kalite gürültü izolasyon malzemeleri ile hizmetinizdedir. Akustik Ses İzolasyon hizmetlerimizden faydalanmak ya da Akustik Ses İzolasyon Süngerleri başta olmak üzere tüm gürültü izolasyon malzemelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Çağrı Merkezi Akustik Ses Yalıtımı

Çağrı Merkezi Akustik Ses Yalıtım

Çağrı Merkezi Akustik Ses Yalıtım  ( Call Center Akustik Ses İzolasyonu ), çağrı merkezlerinde telefonlar görüşme yapan call center çalışanlarının konuşmalarından oluşan ses kirliliğini ve bu gürültü kargaşasının masalar arasında birbirine karışarak çalışanları zor durumda bırakmasını engelleme amaçlı uygulanan gürültü izolasyon uygulamasıdır.

Çağrı Merkezi Akustik Ses Yalıtım

Çağrı Merkezi Akustik Ses Yalıtım

Gürültü, ortamda bulunan seslerin zamanla ve sesin yükselmesine göre ortamda bulunan kişileri rahatsız etmesidir. Çalışanlar tarafından sürekli telefon görüşmesi yapılan bir alan olan çağrı merkezleri; gürültünün en fazla olduğu alanlar olarak bilinmektedir.  Çağrı merkezinde her dakika telefonla görüşen müşteri temsilcilerinin oluşturduğu ses ve gürültü  nedeniyle, çalışanlar arasında sorunlar yaşanırken diğer yandan da çalışanların motivasyonu düşecektir. Gürültü aslında hem çevremizdeki insanların motivasyonunu olumsuz yönde etkilerken, kendi beynimizi de fazlasıyla yormaktadır. Bu nedenle, Telefon görüşmelerinin sık yapıldığı alanlardan olan çağrı merkezlerinde mutlaka Çağrı Merkezi Akustik Ses Yalıtım yöntemleri kullanılması gerekmektedir. Ses yalıtımı kullanılmayan çağrı merkezlerinde çalışanlar baş ağrısı, adaptasyon sorunu gibi sorunları yaşarken diğer yandan hem müşterilerle hem de iş arkadaşları ile sorunlar yaşayacak ve motivasyonu düşecektir. Bu nedenle, Çağrı merkezlerinin mutlaka kullanması gereken Çağrı Merkezi Akustik Ses Yalıtım sistemi ile gürültü en aza indirgenir ve çalışanların dikkati sadece önündeki telefon ve bilgisayara odaklanır.

cagri merkezi masa seperatoru

cagri merkezi masa seperatoru

Çağrı merkezlerinde kullanılacak yöntemlerden birisi olan akustik halı ile de aşağıdaki kata gidecek sesleri engelleyebiliriz. Akustik ses yalıtımında kullanılan panolar hem tasarımsal olarak isteğe göre tasarlanabilir hem de içinde kullanılan malzeme sayesinde sesi yandaki çalışanın duymasını engelleyerek çalışanların motivasyonu düşmeyecektir. Çağrı Merkezi Akustik Ses Yalıtım ile; masalara seperatör, akustik ses emici süngerler ya da zemin ses yalıtımı eklenerek, gürültüyü engelleyebilirsiniz.

Gürültünün insanlar üzerindeki tehlikeli etkileri, kalıcı sağlık sorunlarının yanı sıra, iş hayatında çalışanların da iş veriminin düşmesine neden olması, artık gürültü izolasyon uygulamasının lüks bir tercihten öte sağlıklı ve verimli bir yaşam devamlılığı için bir mecburiyet olduğu bilinmektedir.

Biz Desibel Akustik olarak, Ses Yalıtımını profesyonel ekibimiz ile birlikte uyguluyor ve sizleri bu rahatsız edici gürültüden kurtarıyoruz. Ses izolasyonu ciddi ve doğru uygulanması gereken bir iştir. Çağrı Merkezi Akustik Ses Yalıtım hizmetimizden yararlanmak veya daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.